HI - INFO

Sammenslutningen af samtlige folkeoplysende idrætsforeninger i Holstebro Kommune

Holstebro Idrætsråds bestyrelse



Formand:


Jørn Madsen

Skjernvej 14, 1.

7500 Holstebro

j-madsen@outlook.com

97 41 31 34

29 24 58 34 (sms besvares aldrig)


Kasserer:


Birte Tvistholm Ahle

Smedegårdvej 26

Tvis

7500  Holstebro

ahle.tvis@mail.dk

97 43 56 20

20 46 85 30



Næstformand:


Peder Johansen

Offenbachsvej 293

7500 Holstebro

offenbachsvej@hotmail.com

30 28 84 46


Medlem:


Per Emanuel Østergaard

Harald Damtofts Vej 63

Nr. Felding

7500 Holstebro

per@nrfelding.dk

20 97 32 02



Medlem:


Jens Ole Poulsen

Tangsvej 25

7500  Holstebro

Jens.ole.poulsen@outlook.dk

27 14 11 96


Medlem:


Gubber Leif Kristensen

Elme Alle 4

7500  Holstebro

gubber@gk-rengoering.dk

40 21 39 29


Medlem:


Poul Skov

Burvej 5

7570 Vemb

poulskov@outlook.dk

97 48 15 84

24 47 90 69