HI - INFO

Sammenslutningen af samtlige folkeoplysende idrætsforeninger i Holstebro Kommune

Holstebro Idrætsråds bestyrelse

 

 

Formand:

 

Jørn Madsen

Skjernvej 14, 1.

7500 Holstebro

j-madsen@outlook.com

97 41 31 34

29 24 58 34 (sms besvares aldrig)

 

Kasserer:

 

Birte Tvistholm Ahle

Smedegårdvej 26

Tvis

7500 Holstebro

ahle.tvis@mail.dk

97 43 56 20

20 46 85 30

 

 

Næstformand:

 

Peder Johansen

Offenbachsvej 293

7500 Holstebro

offenbachsvej@hotmail.com

30 28 84 46

 

Medlem:

 

Per Emanuel Østergaard

Harald Damtofts Vej 63

Nr. Felding

7500 Holstebro

per@nrfelding.dk

20 97 32 02

 

 

Medlem:

 

Bodil Kvist

Valmuevej 11

7500 Holstebro

Bodil-kvist@hotmail.com

40 20 62 48

 

Medlem:

 

Niels Peter Larsen

Fyrtøjet 4

7500 Holstebro

niels_peter_larsen@post.tele.dk

40 21 39 29

 

Medlem:

 

Poul Skov

Burvej 5

7570 Vemb

poulskov@outlook.dk

97 48 15 84

24 47 90 69